mércores, 5 de outubro de 2016

XX TORNEO DE FÚTBOL DE PEÑAS CELTISTAS - CALENDARIO

XX  TORNEO DE FÚTBOL DE PEÑAS CELTISTAS
FASE DE CLASIFICACIÓN
12 DE OUTUBRO DE 2016

CALENDARIO E BASES


 DELEGADO:
1
PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO
 COR CAMISETA:
BLANCA
2
PEÑA CELTISTA NATXO INSA

AMARELA
3
ASOCIACIÓN IRMANDIÑOS 1923

GRANATE
4
PEÑA CELTISTA SIAREIROS .NET

BRANCA E CELESTE


09:30
PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO


PEÑA CELTISTA NATXO INSA
10:15
ASOCIACIÓN IRMANDIÑOS 1923


PEÑA CELTISTA SIAREIROS .NET

11:00
PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO


ASOCIACIÓN IRMANDIÑOS 1923
11:45
PEÑA CELTISTA SIAREIROS .NET


PEÑA CELTISTA NATXO INSA

12:30
PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO


PEÑA CELTISTA SIAREIROS .NET
13:15
PEÑA CELTISTA NATXO INSA


ASOCIACIÓN IRMANDIÑOS 1923


 DELEGADO:
1
PEÑA CELTISTA CELTAS DO VERDUGO
 COR CAMISETA:
VERDE E NEGRA
2
PEÑA CELTISTA TERRA CELESTE

NEGRA
3
PEÑA CELTISTA DO RIBEIRO B

VERMELLA
4
PEÑA CELTISTA DE SALCEDA

AZUL CELESTE


09:30
PEÑA CELTISTA CELTAS DO VERDUGO


PEÑA CELTISTA TERRA CELESTE
10:15
PEÑA CELTISTA DO RIBEIRO B


PEÑA CELTISTA DE SALCEDA

11:00
PEÑA CELTISTA CELTAS DO VERDUGO


PEÑA CELTISTA DO RIBEIRO B
11:45
PEÑA CELTISTA DE SALCEDA


PEÑA CELTISTA TERRA CELESTE

12:30
PEÑA CELTISTA CELTAS DO VERDUGO


PEÑA CELTISTA DE SALCEDA
13:15
PEÑA CELTISTA TERRA CELESTE


PEÑA CELTISTA DO RIBEIRO B


 DELEGADO:
1
PEÑA CELTISTA DO RIEBEIRO A
 COR CAMISETA:
VERMELLA
2
PEÑA CELTISTA OS ZOQUEIROS

AZUL CELESTE
3
PEÑA CELTISTA COMANDO CELTA

BRANCO E VERMELLO
4
PEÑA CELTISTA CURVA CELESTE




09:30
PEÑA CELTISTA DO RIEBEIRO A


PEÑA CELTISTA OS ZOQUEIROS
10:15
PEÑA CELTISTA COMANDO CELTA


PEÑA CELTISTA CURVA CELESTE

11:00
PEÑA CELTISTA DO RIEBEIRO A


PEÑA CELTISTA COMANDO CELTA
11:45
PEÑA CELTISTA CURVA CELESTE


PEÑA CELTISTA OS ZOQUEIROS

12:30
PEÑA CELTISTA DO RIEBEIRO A


PEÑA CELTISTA CURVA CELESTE
13:15
PEÑA CELTISTA OS ZOQUEIROS


PEÑA CELTISTA COMANDO CELTA

 DELEGADO:
1
PEÑA CELTISTA DE ARBO
 COR CAMISETA:
AZUL CELESTE
2
PEÑA CELTISTA CELTABIRRAS

NEGRA
3
PEÑA CELTISTA ARRIBADA CELESTE

NEGRA
4
PEÑA MERLEGOS CELESTES

VERMELLA


09:30
PEÑA CELTISTA DE ARBO


PEÑA CELTISTA CELTABIRRAS
10:15
PEÑA CELTISTA ARRIBADA CELESTE


PEÑA MERLEGOS CELESTES

11:00
PEÑA CELTISTA DE ARBO


PEÑA CELTISTA ARRIBADA CELESTE
11:45
PEÑA MERLEGOS CELESTES


PEÑA CELTISTA CELTABIRRAS

12:30
PEÑA CELTISTA DE ARBO


PEÑA MERLEGOS CELESTES
13:15
PEÑA CELTISTA CELTABIRRAS


PEÑA CELTISTA ARRIBADA CELESTE


 DELEGADO:
1
PEÑA CELTISTA LIO EN RIO
 COR CAMISETA:
LARANXA
2
PEÑA CELTISTA IAGO ASPAS

AZUL MARINO
3
PEÑA GALEGUISTA CELTISTA COLECTIVO NOS

NEGRA



10:00
PEÑA CELTISTA LIO EN RIO


PEÑA CELTISTA IAGO ASPAS

11:15
PEÑA CELTISTA IAGO ASPAS


PEÑA GALEGUISTA CELTISTA COLECTIVO NOS

12:30
PEÑA CELTISTA LIO EN RIO


PEÑA GALEGUISTA CELTISTA COLECTIVO NOS


 DELEGADO:
1
PEÑA CELTISTA CENTOLOS CELESTES
 COR CAMISETA:
AMARELA
2
PEÑA CELTISTA LE-CHUZAS CELESTES

VERDE
3
PEÑA CELTISTA PREFERENCIA CELESTE

AZUL ESCURA


10:00
PEÑA CELTISTA CENTOLOS CELESTES


PEÑA CELTISTA LE-CHUZAS CELESTES

11:15
PEÑA CELTISTA LE-CHUZAS CELESTES


PEÑA CELTISTA PREFERENCIA CELESTE

12:30
PEÑA CELTISTA CENTOLOS CELESTES


PEÑA CELTISTA PREFERENCIA CELESTE



BASES


NOTAS:
Os partidos terán unha duración de 40 minutos, divididos en dous tempos de 20 minutos cun descanso de 5 minutos, nos grupos: A, B, C e D.

Nos grupos E e F o partido terá unha duración de 60 minutos, divididos en dous tempos de 30 minutos cun descanso de 5 minutos.

Os xogadores terán que estar identificados cada un co seu número, pois en caso contrario se lle descontarán puntos a deportividade.

O sistema de puntuación será de 3 (tres) puntos para o vencedor, 1 (un) en caso de empate e 0 (cero ) puntos para o perdedor.

A)  No caso de empate na liguiña entre dous equipos clasificaranse segundo os seguintes criterios e pola orde na que se indica:
ΠResultado entre ambos.
 Diferenza de goles.
Ž Maior número de goles a favor.
 Mellor clasificado na deportividade.
y Por sorteo.

B)      No caso de empate na liguiña entre tres ou máis equipos, clasificaranse segundo os seguintes criterios e pola orde na que se indica:
               Œ Puntos conseguidos entre os equipos empatados.
                Diferenza de goles entre eles.
               Ž Maior número de goles a favor entre eles.
                                Mellor clasificado na deportividade.
                               y Por sorteo.


Clasifícanse para xogar a final, o primeiro e segundo clasificado do grupo: A, B, C e D, mentres no grupo: E e F clasificase o campión.


Os dous últimos clasificados de cada grupo: A, B, C, D ,E e F, xogaran unha fase de repesca o día 1 de novembro de 2016, onde se clasificarán 6 equipos, para completar a fase final de 16 equipos para o 17 de maio de 2017.

Ningún comentario:

Publicar un comentario