xoves, 11 de outubro de 2018

XXII Torneo de fútbol de Peñas Celtistas

Como é habitual cada tempada, a Federación de Peñas Celtistas organiza o torneo de fútbol de Peñas Celtistas, celebrando a primeira fase ou de clasificación o venres 12 de outubro de 2018, co seguinte calendario:

GRUPO A [Campo: CANDEÁN]

EQUIPOS
DELEGADO FDPC

1
ASOCIACIÓN IRMANDIÑOS 1923
COR CAMISETA
GRANATE
2
PEÑA GALEGUISTA CELTISTA COLECTIVO NÓS

NEGRA
3
PEÑA CELTISTA BOINAS CELESTES “B”

NEGRA
4
PEÑA CELTISTA OS ZOQUEIROS

AZUL CELESTE
CALENDARIO
09:30
ASOCIACIÓN IRMANDIÑOS 1923


PEÑA GALEGUISTA CELTISTA COLECTIVO NÓS
10:15
PEÑA CELTISTA BOINAS CELESTES “B”


PEÑA CELTISTA OS ZOQUEIROS





11:00
ASOCIACIÓN IRMANDIÑOS 1923


PEÑA CELTISTA BOINAS CELESTES “B”
11:45
PEÑA GALEGUISTA CELTISTA COLECTIVO NÓS


PEÑA CELTISTA OS ZOQUEIROS





12:30
ASOCIACIÓN IRMANDIÑOS 1923


PEÑA CELTISTA OS ZOQUEIROS
13:15
PEÑA GALEGUISTA CELTISTA COLECTIVO NÓS


PEÑA CELTISTA BOINAS CELESTES “B”


GRUPO B [Campo: CANDEÁN]

EQUIPOS
DELEGADO FDPC

1
PEÑA CELTISTA CENTOLOS CELESTES
COR CAMISETA
AMARELA
2
PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO “A”

BRANCA
3
PEÑA CELTISTA CELTAS DO VERDUGO

VERDE
4
PEÑA CELTISTA PREFERENCIA CELESTE

AZUL OSCURO
CALENDARIO
09:30
PEÑA CELTISTA CENTOLOS CELESTES


PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO “A”
10:15
PEÑA CELTISTA CELTAS DO VERDUGO


PEÑA CELTISTA PREFERENCIA CELESTE





11:00
PEÑA CELTISTA CENTOLOS CELESTES


PEÑA CELTISTA CELTAS DO VERDUGO
11:45
PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO “A”


PEÑA CELTISTA PREFERENCIA CELESTE





12:30
PEÑA CELTISTA CENTOLOS CELESTES


PEÑA CELTISTA PREFERENCIA CELESTE
13:15
PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO “A”


PEÑA CELTISTA CELTAS DO VERDUGO

GRUPO C [Campo: A MADROA 1]

EQUIPOS
DELEGADO FDPC

1
PEÑA CELTISTA TERRA CELESTE
COR CAMISETA
NEGRA
2
PEÑA CELTISTA HORDAS CELESTES

AZUL OSCURO
3
PEÑA CELTISTA COMANDO CELTA

NEGRA
4
PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO “B”

AZUL
CALENDARIO
09:30
PEÑA CELTISTA TERRA CELESTE


PEÑA CELTISTA HORDAS CELESTES
10:15
PEÑA CELTISTA COMANDO CELTA


PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO “B”





11:00
PEÑA CELTISTA TERRA CELESTE


PEÑA CELTISTA COMANDO CELTA
11:45
PEÑA CELTISTA HORDAS CELESTES


PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO “B”





12:30
PEÑA CELTISTA TERRA CELESTE


PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO “B”
13:15
PEÑA CELTISTA HORDAS CELESTES


PEÑA CELTISTA COMANDO CELTA

GRUPO D [Campo: A MADROA 2]

EQUIPOS
DELEGADO FDPC

1
PEÑA CELTISTA IAGO ASPAS
COR CAMISETA
BLANCA E VERMELLA
2
PEÑA CELTISTA SIAREIROS.NET

BRANCA CON BANDA AZUL CELESTE
3
PEÑA CELTISTA BOINAS CELESTES “A”

NEGRA
4
PEÑA CELTISTA LE-CHUZAS CELESTES

VERDE
CALENDARIO
09:30
PEÑA CELTISTA IAGO ASPAS


PEÑA CELTISTA SIAREIROS.NET
10:15
PEÑA CELTISTA BOINAS CELESTES “A”


PEÑA CELTISTA LE-CHUZAS CELESTES





11:00
PEÑA CELTISTA IAGO ASPAS


PEÑA CELTISTA BOINAS CELESTES “A”
11:45
PEÑA CELTISTA SIAREIROS.NET


PEÑA CELTISTA LE-CHUZAS CELESTES





12:30
PEÑA CELTISTA IAGO ASPAS


PEÑA CELTISTA LE-CHUZAS CELESTES
13:15
PEÑA CELTISTA SIAREIROS.NET


PEÑA CELTISTA BOINAS CELESTES “A”

GRUPO E [Campo: A MADROA 1]

EQUIPOS
DELEGADO FDPC

1
PEÑA CELTISTA CALDEIRADA
COR CAMISETA
ROXA (VINOTINTO)
2
PEÑA CELTISTA DE ARBO

AZUL CELESTE
3
PEÑA CELTISTA SIAREIROS DEZAOS

LARANXA
CALENDARIO
10:15
PEÑA CELTISTA CALDEIRADA


PEÑA CELTISTA DE ARBO





11:15
PEÑA CELTISTA CALDEIRADA


PEÑA CELTISTA SIAREIROS DEZAOS





12:15
PEÑA CELTISTA DE ARBO


PEÑA CELTISTA SIAREIROS DEZAOS

GRUPO F [Campo: A MADROA 2]

EQUIPOS
DELEGADO FDPC

1
PEÑA CELTISTA MI BENDITA CONDENA
COR CAMISETA
GRIS
2
PEÑA MERLEGO CELESTE

VERMELLA
3
PEÑA CELTISTA NATXO INSA

AMARELA
CALENDARIO
10:15
PEÑA CELTISTA MI BENDITA CONDENA


PEÑA MERLEGO CELESTE





11:15
PEÑA CELTISTA MI BENDITA CONDENA


PEÑA CELTISTA NATXO INSA





12:15
PEÑA MERLEGO CELESTE


PEÑA CELTISTA NATXO INSA

Lembrando que o torneo celebrase na modalidade de fútbol 7.



Ningún comentario:

Publicar un comentario